top of page
social media szövegíró.jpg
logo.png

Kreatív szövegírót
keresünk!

Kreatív csapatunkat Veled bővítenénk!

Szükségünk van Rád, mert vannak jó ötleteid, tudsz koncepcionálisan gondolkodni. Képes vagy megírni hirdetéseket, kitalálni kreatív tartalmakat, blog cikkeket, frappáns poszt szövegeket. Szeretjük, hogy mindig lelkes vagy, tettre kész, szeretnéd a legjobb megoldást megtalálni minden felmerülő felkérésre. Imádjuk, hogy tudod, hogy minden egyes mondatnak, szónak, ami elhagyja az ujjaidat gépelés közben, nagy ereje lehet.

Feladataid

  • Közösségi média felületek kezelése, szöveges és kreatív tartalmak készítése

  • Egyéb marketingkommunikációs tartalmak írása, szerkesztése (hírlevelek, szórólapok, kiadványok)

  • Honlap(ok) szöveges tartalmainak írása, feltöltése, honlap frissítése

  • Kreatív tartalmak, prezentációk, riportok, interjúk készítése

Elvárásaink

  • Kreativitás

  • Kiváló kommunikációs készség (írásban és szóban egyaránt)

  • Online- illetve közösségi média projektek szövegírásában, tartalomkészítésében szerzett min. 3 éves gyakorlat

  • Megbízhatóság, elkötelezettség

  • Önálló, precíz munkavégzés

  • Nyitottság és rugalmasság

  • Kiváló problémamegoldó képesség

  • Csapatmunkára való készség

  • Szakirányú végzettség (PR-kommunikáció, újságíró)

  • Kitűnő angol nyelvismeret szóban és írásban

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Office, Office 365

Előny lehet

  • Tapasztalat e-mail- és marketing-automatizációs programok kezelésében

  • HTML alapismeretek, hírlevélküldő szoftverek ismerete (Mailchimp)

  • Fotó- és videószerkesztési tapasztalat

  • Honlap tartalomkezelésben szerzett gyakorlat

  • (WordPress ismeret)

Amit kínálunk

  • Sokszínű, értékteremtő munka

  • Profi, dinamikus csapat Magyarország egyik legnagyobb múltú kommunikációs ügynökségénél

  • Tapasztalatszerzés marketingkommunikációs kampányok kitalálásában és megvalósításában

  • Teljes munkaidő: heti 40 óra

Jelentkezés módja: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzot, motivációs levelet fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva, „kreatív szövegíró” megjelöléssel várjuk.

bottom of page